рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:27

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 16-1/7

Про затвердження постійних

комісій Борзнянської ради

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Борзнянської міської ради, здійснення контролю за виконанням рішень Борзнянської міської  ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  перелік постійних комісій Борзнянської міської ради:

1) Постійна комісія з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції – 5 депутатів;

2) Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності – 7 депутатів;

3) Постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту населення – 6 депутатів;

4) Постійна комісія з питань, регулювання земельних   відносин та охорони навколишнього природного середовища – 7 депутатів.

2. Затвердити персональний склад постійних комісій Борзнянської міської ради сьомого скликання та обрати голів постійних комісій, а саме:

а) Постійна комісія з питань регламенту, забезпечення законності,  правопорядку та запобігання корупції:

Голова постійної комісії –  Галепа Микола Григорович.

1. Топчій Світлана Миколаївна
  2. Олійник Катерина Григорівна
  3. Коваль Ігор Миколайович
  4. Медовник Анатолій Михайлович

б) Постійна комісія з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності:

Голова постійної комісії –  Косенко Микола Миколайович.

1. Білозор Віктор Миколайович
  2. Пишка Любов  Миколаївна
  3. Іващенко Ігор Миколайович
  4. Мостепан Раїса Миколаївна
  5. Христич Олексій Олексійович
  6. Дорошенко Леонід Миколайович

в) Постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії – Ткаченко Володимир Олександрович.

1. Блоха Юрій Анатолійович
  2. Осипенко Андрій Володимирович
  3. Турута Вікторія Іванівна
  4. Дусь Юрій Петрович
  5. Безкоровайний Сергій Олександрович

г) Постійна комісія з питань, регулювання земельних   відносин та охорони навколишнього природного середовища

Голова постійної комісії – Анісімова Лідія Михайлівна.

1. Бикович Сергій Миколайович
  2. Блоха Анатолій Анатолійович
  3. Потапчук Віталій Миколайович
  4. Пророченко Світлана Василівна
  5. Гордієнко Михайло Миколайович

6. Іванюк Микола Петрович

2.1. Головам утворених постійних комісій Борзнянської міської ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника голови та секретаря комісії.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                 А.М. Койда