рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:28

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 17-1/7

Про  затвердження   Положення

постійних комісій Борзнянської

міської ради

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Борзнянської міської ради, здійснення контролю за виконанням рішень Борзнянської міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до частини 2 статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись пунктом 2 частини першої статті 26, статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                                    рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про постійні комісії міської ради (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на постійну комісію з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                             А.М.Койда