рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:28

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 18-1/7

Про  програму міської ради «Про відшкодування

депутатам  міської  ради  витрат, пов'язаних  з  їх

депутатською  діяльністю та забезпечення участі

депутатів  місцевої ради  і посадових осіб органів

місцевого  самоврядування   району   у  обласних

заходах на 2019-2020 роки

З метою забезпечення умов для виконання повноважень депутатів міської ради  сьомого скликання, відповідно до статей 20 та 32 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Про відшкодування депутатам міської ради витрат, пов'язаних з їх депутатською діяльністю та забезпечення участі депутатів місцевих рад і посадових осіб органів місцевого самоврядування району у обласних  заходах на 2019-2020 роки (Програма та додаток до неї).

2. Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності щорічно при формуванні проекту міського бюджету враховувати у видатковій частині кошти на відшкодування витрат депутатам міської ради, пов’заних з депутатською діяльністю.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобіганню корупції та з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський  голова                                                           А.М. Койда