рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:29

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 19-1/7

Про затвердження  Положення про

преміювання та виплату надбавки

працівникам виконавчого апарату

Борзнянської  міської ради

З метою впорядкування умов преміювання та виплату надбавки працівникам виконавчого апарату Борзнянської міської ради, заохочення за добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи ради, відповідно до Законів України «Про оплату праці», «Про місце самврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                      рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про преміювання та виплати надбавки працівникам виконавчого апарату  міської ради (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення 2 сесії Борзнянської міської ради сьомого скликання № 4-ІІ/VII від 04.12.2015 року «Про затвердження  «Положення про преміювання та виплату надбавки працівникам виконавчого апарату Борзнянської міської ради».

Міський  голова                                                         А.М. Койда