рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:32

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                  № 22-1-1/7

Про   встановлення   розмірів   та   меж

прибережних   захисних   смуг   водних

об’єктів, які розташовані  на території

Борзнянської міської ради

Відповідно до ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України, з метою  міська рада   В И Р І Ш И Л А:

З метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок і навколо озер, водосховищ та інших водойм встановити прибережні захисні смуги по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води на території Борзнянської міської ради (у меженний період) шириною:

для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менше                        3 гектарів - 25 метрів;

для середніх річок, водосховищ на них та ставків площею більше                              3 гектарів - 50 метрів;

для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.

Якщо крутизна схилів перевищує три градуси, мінімальна ширина прибережної захисної смуги подвоюється.

Міський голова                                                        А.М. Койда