рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:37

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                  № 22-7-1/7

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо     поділу     земельної     ділянки

комунальної  власності

Керуючись ст.12 ЗК України, ст. 25,56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати дозвіл ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» в особі генерального директора Іванія Івана Григоровича на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 0,5289 га за кадастровим номером 7420810100:01:027:0138, за цільовим призначенням – 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних                 і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної                 та іншої промисловості, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                            1 пров. Київський, 20, Борзнянського р-ну, Чернігівської обл. на дві земельні ділянки площами 0,3789 га та 0,1500 га без зміни цільового призначення.

Міський голова                                                                  А.М.Койда