рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:39

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                № 22-10-1/7

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі

(на місцевості) на земельну частку (пай)

Відповідно до заяв громадян, до ст. 12, 22, 81, 87, 125, 126 Земельного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про порядок виділення і натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паю)»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Сидоренко Надії Григорівні, яка проживає за адресою с. Оленівка, вул. Гайова, 17,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Котовського» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 4,21 га, в тому числі: рілля 3,16 га (пай № 483), сіножаті 1,05 га (пай № 483) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Надати дозвіл гр. Орла Наталії Олександрівни, яка проживає за адресою м. Чернігів, вул. П’ятницька, 72 корп. 2, кв.71 ,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Авангард» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 4,29 га, в тому числі: рілля 4,29 га (пай № 647) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Міський голова                                                        А.М. Койда