рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:40

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 23-1/7

Про збереження заробітної плати за депутатом

міської ради сьомого скликання Хавило Н.А.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  та у зв’язку із закінченням строку повноважень депутата міської ради сьомого скликання Хавило Наталії Анатоліївни, яка працювала на виборній посаді секретаря міської ради на постійній основі, та неможливістю надання їй посади, відповідної тій, на якій вона перебувала до обрання на зазначену посаду, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

Зберегти за депутатом міської ради сьомого скликання Хавило Наталією Анатоліївною з 26 липня 2019 року на період працевлаштування, але не більше шести місяців, її середню заробітну плату за рахунок коштів місцевого бюджету.

Міський голова                                                            А.М. Койда