рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:41

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 24-1/7

Про      затвердження      на      посаду

начальника        КП     Борзнянської

міської ради «Муніципальна варта»

Розглянувши Протокол  № 1 від 23 липня 2019 року засідання  комісії  по  проведенню  конкурсу  на  посаду  начальника КП  Борзнянської  міської  ради «Муніципальна варта», відповідно до Статуту КП  Борзнянської  міської  ради «Муніципальна варта», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

Затвердити з випробувальним терміном 2 (два) місяці на посаду   начальника КП  Борзнянської  міської  ради «Муніципальна варта» Локтя Богдана Сергійовича  з 05 серпня 2019 року.

Міський голова                                                       А.М. Койда