рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 14:59

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

від 07 серпня 2019 року                                                                                                   № 2-3-2/7

Про вилучення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 12, 141 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянина Меркулова Володимира Миколайовича, проживає м. Борзна, вул. Садова, 21, яка знаходиться в урочищі «Сільгоспхімія».

2. Вилучити земельну ділянку площею 0,06 га у громадянина Чепурного Миколи Миколайовича, проживає м. Борзна, вул. Козацька, 1-а кв.1, яка знаходиться в урочищі «Нове місто».

3. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянина Дворника Романа Павловича, проживає м. Борзна, пров. Робітничий, 19, яка знаходиться в урочищі «Ішні».

4. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянина Терещенко Олександра Віталійовича проживає м. Борзна, 1 пров. Семена Палія, 4, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса.

Міський голова                                                           А.М. Койда