A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:02
Кількість переглядів: 6

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

 

від 07 серпня 2019 року                                                                                                   № 2-6-2/7

           м. Борзна

 

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення 

(відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі 

(на місцевості) на земельну частку (пай)

 

          Відповідно до заяв громадян, до ст. 12, 22, 81, 87, 125, 126 Земельного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про порядок виділення і натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паю)»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл гр. Квашневській Світлані Михайлівні, яка проживає за адресою м. Борзна,  пров. Героїв Майдану 9-а, гр. Шумяк Наталії Михайлівні, яка проживає за адресою м.Борзна, вул. Робітнича, 21,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Полісся» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 2,78 га, в тому числі: рілля 2,71 га (пай № 347), кормові угіддя 0,07 га (пай № 347)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

      2. Надати дозвіл гр. Удод Марії Михайлівні, яка проживає за адресою             м. Київ, вул. Ново-Дарницька, 27-а кв.89 , гр. Удод Тетяні Михайлівні,                   Шеєн Олені  Михайлівні, яка проживає за адресою м. Борзна, вул. П. Куліша, 76-а, кв.3,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Полісся» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 3,5 га, в тому числі: рілля 3,46 га (пай № 11), кормові угіддя 0,04 га (пай № 11)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

          Міський голова                                                         А.М. Койда


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора