A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:04
Кількість переглядів: 5

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

 

від 07 серпня 2019 року                                                                                                   № 2-9-2/7

           м. Борзна

 

Про    надання     дозволу    на     виготовлення

технічної   документації    щодо   встановлення

(відновлення)  меж земельних ділянок в натурі

(на  місцевості)   для    передачі     у    власність

громадянам  із земель комунальної власності

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 12, 22, 38, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянці Вайло Тамарі Дмитрівні, проживає в                             с. Кинашівка, вул. Ватутіна, 11, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка,                                          вул. Ватутіна, 11, орієнтовною площею 0,20 га із земель комунальної власності.

     2. Надати дозвіл громадянину Довженко Юрію Олександровичу, проживає в м. Борзна, вул. Г. Барвінок, 17-а кв. 8, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Лесі Українки, 39, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

      3. Надати дозвіл громадянці Полянській Любові Михайлівні, проживає в                             м. Борзна, вул. Івана Плюща, 5, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Івана Плюща, 5, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Івана Плюща, 5, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

        4. Надати дозвіл громадянці Курасовій Валентині Миколаївні, проживає в                           м. Борзна, вул. Лазарчука, 20, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Лазарчука, 20, орієнтовною площею 0,16 га із земель комунальної власності.

     5. Надати дозвіл громадянці Шаповал Валентині Дмитрівні, проживає в                             м. Борзна, вул. Чернігівська, 7-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Чернігівська,                7-а, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

     6. Надати дозвіл громадянину Попову Юрію Васильовичу, проживає в                             с. Кинашівка, вул. Берегова, 10 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Сагайдачного,34-а, орієнтовною площею 0,04 га із земель комунальної власності.

     7. Надати дозвіл громадянину Болдирєву Володимиру Івановичу, проживає в м. Київ, вул. Юрія Кондратюка, 4 кв. 53, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                                         вул. Б. Хмельницького, 20, орієнтовною площею 0,10 га  із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Б.Хмельницького, 20, орієнтовною площею 0,05 га із земель комунальної власності.

     8. Надати дозвіл громадянці Макаренко Людмилі Василівні , проживає в                             м. Борзна, 1 пров. Чернігівський, 16-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                                         1 пров. Чернігівський, 16-а, орієнтовною площею 0,10 га  із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, 1 пров. Чернігівський, 16-а, орієнтовною площею 0,02 га  із земель комунальної власності.

      9. Надати дозвіл громадянину Нітютько Олександру Олександровичу, проживає в  м. Борзна, 2 пров. О.Десняка, 10, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                                         2 пров. О. Десняка, 10, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, 2 пров. О.Десняка, 10, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності.

  

 

          Міський голова                                                            А.М. Койда

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора