рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:04

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

від 07 серпня 2019 року                                                                                                 № 2-10-2/7

Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної

документації  із  землеустрою  щодо встановлення

(відновлення)   меж   земельних  ділянок  в  натурі

(на місцевості)  для  передачі  в  оренду   із  земель

комунальної  власності

Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянці Буряченко Валентині Петрівні, проживає в             м. Борзна, вул. Героїв Небесної Сотні, 2-а, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Небесної Сотні, 2-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

Міський голова                                                               А.М. Койда