рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:05

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

від 07 серпня 2019 року                                                                                                 № 2-11-2/7

Про    надання    дозволу    на    складання

проекту   землеустрою   щодо   відведення

земельної ділянки комунальної власності

зі зміною цільового призначення

Розглянувши клопотання ТОВ «Меркурій» в особі директора                       Усовича В.М., керуючись ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,                                ст. 12,19,20,65,79-1,124 Земельного кодексу України, Законом України                  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл ТОВ «Меркурій» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою м. Борзна,                             вул. Красільського, 44-з, Борзнянський район, Чернігівська обл. площею 0,2500 га, кадастровий номер 7420810100:01:010:0037, зі зміною цільового призначення з 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на 12.08  «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій».

1.2. Встановити орендну плату при передачі в оренду земельної ділянки після зміни цільового призначення у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки.

Міський голова                                                        А.М. Койда