рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:08

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

від 07 серпня 2019 року                                                                                                      № 3-2/7

Про надання у власність земельної ділянки

для      ведення       особисто      селянського

господарства  Лободі Г.М.

На   виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 19 листопада 2018 року  про зобов’язання   Борзнянської міської ради Чернігівської області повторно розглянути заяву Лободи  Ганни Миколаївни від 12 жовтня 2017 року про надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,3569 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою: Чернігівська область,    м. Борзна, вул. Незалежності, 8-а, розглянувши повторно звернення                 Лободи Г.М. від 12 жовтня 2017 року надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,3569 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Борзна, вул. Незалежності, 8-а, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити  Лободі Ганні Миколаївні у наданні у власність земельної ділянки загальною площею 0,3569 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Борзна, вул. Незалежності, 8-а.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова                                                        А.М. Койда