рішення позачергової 2 сесії 7 скликання

Дата: 14.08.2019 15:09

позачергової  другої  сесії  сьомого  скликання

від 07 серпня 2019 року                                                                                                   № 4-2-2/7

Про     виділення    коштів    для

надання матеріальної допомоги

Заслухавши інформацію секретаря міської ради та розглянувши заяви і подані документи  громадян, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська   рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Виділити кошти в сумі: 6000,00 (шість тисяч)  гривень.

1.1. Громадянину  Отрошенку Володимиру Сергійовичу, 1968р.н.,   який проживає  в  с. Оленівка, Борзнянського району на  лікування 6000,00 грн..

2. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, та з гуманітарних питань та питань соціального захисту населення.

Міський голова                                                          А.М.Койда