Розпорядження про скликання 3 сесії 7 скликання

Дата: 02.10.2019 16:28

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  02 жовтня 2019 року                                                                                                                                          № 5

Про    скликання   3  сесії

7 скликання міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» скликати 3 сесію міської ради 7 скликання 17 жовтня 2019 року                   о 1000  годині в приміщенні Борзнянської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Звіт про виконання бюджету міської ради за 9 місяців 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 року «Про міський бюджет на 2019 рік»

3. Про надання дозволу на виготовлення детальних планів території

4. Земельні питання.

5. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.

6. Про погодження надання дозволу на отримання кредиту по програмі «Власний Дім».

7. Про затвердження адміністративної комісії Борзнянської міської ради.

8. Про розгляд депутатських запитів.

9. Про затвердження приймальної комісії щодо передачі нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, міста Борзнянського району до комунальної власності Борзнянської міської ради.

10. Інші питання.

Міський голова                                                          Анатолій КОЙДА