Міграційна служба інформує

Дата: 12.12.2019 10:43

Є право – значить є надія !

Напередодні, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, який нинішнього року припав на 9-13 грудня, в приміщенні Борзнянської центральної районної бібліотеки для учнів 11 класу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської проведена морально – правова година «Є право – значить є надія».

Захід був направлений на підвищення правової культури, виховання у молоді поваги до закону та прав людини.

В заході прийняли участь працівники бібліотеки,   Борзнянського районного сектору з питань пробації,  Борзнянської ДПІ Ніжинського Управління ГУДПС у Чернігівській області, відділу «Борзнянське бюро правової допомоги». Борзнянський  районний сектор УДМС України в Чернігівській області  представляла завідувач Галина Толочко.

Учасники заходу  надали  учням цікаву та корисну інформацію про  напрямки діяльності кожної  із служб та  відповіді на запитання.

Морально – правова година закінчилася проведенням  вікторини «Юридичні сходинки». Найактивніші учні отримали заохочення від підрозділу  Міграційної служби.