Борзнянська об'єднана територіальна громада

Дата: 26.12.2019 11:10

Проект рішення

виконавчого комітету Борзнянської міської ради

____ _________ 20___ року                                                                                                                              №_____

Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго»

тарифів на теплову енергію  для потреб

бюджетних установ  та інших споживачів (крім населення)

та тарифу на послугу з постачання гарячої води

Керуючись  статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», статтями 4, 10 Закону України «Про житлово - комунальні послуги», «Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» , затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р № 291), рішенням виконавчого комітету Борзнянської міської ради від 15 серпня 2019 року № 2 «Про встановлення  форм розрахунків двоставкових тарифів на теплову енергію» виконавчий комітет міської ради В И Р І Ш И В:

1. Установити  двоставкові тарифи ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» на теплову енергію  для потреб бюджетних установ  та інших споживачів (крім населення):

1.1 Умовно – постійна частина двоставкового тарифу – абонентська плата за 1 Гкал/год теплового навантаження об’єктів теплоспоживання, що  нараховується щомісячно протягом року :

-  88659,32  грн за 1 Гкал/год ( без ПДВ).

-  106391,18 грн за 1 Гкал/год  ( з урахуванням ПДВ).

1.1.2. Умовно – змінна частина двоставкового тарифу - плата за одиницю  теплової енергії, що реалізується об’єктам теплоспоживання, нараховується в опалювальний період за показниками

вузлів обліку теплової енергії :

-  1010,27 грн за 1 Гкал ( без ПДВ).

-  1212,34 грн за 1 Гкал ( з урахуванням ПДВ).

1.1.3.Структура двоставкових тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів ( крім населення) наведена у додатках до рішення №1,2.

2. Установити  двоставковий тариф ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» на послугу з постачання гарячої води  для потреб бюджетних установ:

2.1. Умовно – постійна частина двоставкового тарифу – абонентська плата за 1 Гкал/год теплового навантаження об’єктів споживання послуги з постачання гарячої води, що нараховується щомісячно протягом року:

- 88659,32 грн за 1 Гкал/год( без ПДВ).

-  106391,18 грн за 1 Гкал/год  ( з урахуванням ПДВ).

2.2. Умовно – змінна частина двоставкового тарифу - плата за 1м³ спожитої гарячої води :

- 63,38 грн/ м³ ( без ПДВ).

- 76,06 грн/ м³ ( з урахуванням ПДВ).

2.3. Структура двоставкового тарифу на послугу з постачання гарячої води наведена у додатку до рішення №3.

3. Установити строк дії двоставкових тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ  та інших споживачів ( крім населення) та на послугу з постачання гарячої води з 1 лютого 2020 року по

30 вересня 2020 року (включно).

4. Рішення набирає чинності з 1 лютого 2020 року.

5. З дня набрання чинності цього рішення втрачає чинність рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради від  27 листопада 2018 року № 69.

6. ВПТМ «Борзнатеплокмуненерго» інформувати споживачів про зміну тарифів на комунальні послуги відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г.

Міський голова                                                                        А.КОЙДА