Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання № 8-1/7 від 25 липня 2019 року «Про затвердження структури та штатного розпису Борзнянської міської ради»

Дата: 08.01.2020 15:48

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                      № 2-5/7

Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання № 8-1/7

від 25 липня 2019 року  «Про затвердження структури та

штатного розпису Борзнянської міської ради»

З метою впорядкування структури міської ради і загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів, керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                               рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 25 липня 2019 року № 8-1/7 «Про затвердження структури та штатного розпису Борзнянської міської ради» затвердити загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів в кількості 49 осіб. (додаток 1 та додаток 2), а саме:

- відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності -  начальник відділу  фінансів, бухгалтерського обліку та звітності розділити начальник відділу -  1 штатна одиниця, головний бухгалтер – 1;

- загальний відділ - прибиральник службових приміщень – 2 штатні одиниці на 0,5 ставки, прибиральник службових приміщень – 3 штатні одиниці на 0,75 ставки, опалювач – 2 штатні одиниці;

- відділ державної  реєстрації - державний реєстратор з реєстрації фізичних та юридичних осіб – 1 штатна одиниця;

- відділ культури, освіти, сім’ї, молоді, спорту та туризмувивести із штатного розпису  у зв’язку із створенням юридичної  особи  посади – директор СБК – 5 штатних одиниць, директор центру культури та дозвілля молоді – 2 штатні одиниці, організатор фізкультурно-дозвільної діяльності – 2 штатні одиниці, художній керівник – 1 штатна одиниця.

- відділ освіти – вивести із штатного розпису  у зв’язку із створенням юридичної особи  посаду – методиста – 1 штатна одиниця.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань Регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                   Анатолій КОЙДА