Про створення юридичної особи відділу освіти Борзнянської міської ради Чернігівської області

Дата: 08.01.2020 15:50

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 3-1-5/7

Про   створення   юридичної   особи

відділу  освіти Борзнянської міської

ради Чернігівської області

Заслухавши інформацію міського голови Койди А.М. про створення відділу освіти Борзнянської міської ради відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію фізичних і юридичних осіб», Законом України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Законом України «Про освіту»,  сесія міської ради  В И Р І Ш И Л А:

1. Створити юридичну особу відділ освіти Борзнянської міської ради Чернігівської області.

2. Визначити місцезнаходження юридичної особи за  адресою: 16400,                     м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області                                         вул. Пантелеймона Куліша, 107.

3. Затвердити Положення про відділ освіти Борзнянської міської ради  Чернігівської області (Додається).

4. Доручити  начальнику відділу освіти Борзнянської міської ради Чернігівської області  подати документи для проведення реєстрації відділу освіти  Борзнянської міської ради  Чернігівської області   згідно вимог чинного законодавства.

5. Начальнику відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Радченко М.В. передбачити кошти на виготовлення печатки юридичної особи та утримання відділу.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                          Анатолій КОЙДА