Про прийняття у міську комунальну власність Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та затвердження Положення

Дата: 08.01.2020 15:51

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 3-3-5/7

Про прийняття у міську комунальну власність

Центру  соціальних  служб  для  сім'ї,  дітей  та

молоді та затвердження Положення

Відповідно ст. 26 і ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. 15 січня 2020 року увійти в склад засновників Борзнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Затвердити нову назву: Комунальна установа «Центр соціальних служб» Борзнянської міської ради.

3. Затвердити нову редакцію Положення про комунальну установу «Центр соціальних служб» Борзнянської міської ради (додається).

4. Прийняти у міську комунальну власність майно, що закріплено за Центром та залишити його в оперативне управління та на балансі комунальної установи «Центр соціальних служб» Борзнянської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                             Анатолій КОЙДА