Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про створення комунального підприємства Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро»

Дата: 08.01.2020 15:52

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 4-1-5/7

Про створення комунального підприємства

Борзнянської     міської      ради      «Міське

архітектурно-планувальне  бюро»

Керуючись ст. ст. 60, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, сесія міської                            ради В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити юридичну особу – комунальне підприємство Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро».

2. Затвердити  статут комунального підприємства Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро» (Додається).

3. Встановити, що фінансування діяльності комунального підприємства Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро» здійснюється в межах видатків на поповнення статутного фонду та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Доручити  директору Комунального підприємства Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро» здійснити реєстраційні дії  згідно вимог чинного законодавства.

5. Комунальне підприємство Борзнянської міської ради «Міське архітектурно-планувальне бюро» включити в перелік об’єктів комунальної власності Борзнянської міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                     Анатолій КОЙДА