Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про прийняття у міську комунальну власність «Борзнянський міський трудовий архів», затвердження Положення та Програми

Дата: 08.01.2020 15:53

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 4-2-5/7

Про прийняття у міську комунальну власність

«Борзнянський    міський    трудовий    архів»,

затвердження Положення та Програми

Заслухавши інформацію міського голови  Койди А.М. про вхід в склад засновників Комунальної установи «Борзнянський міський трудовий архів» відповідно до Цивільного кодексу України, Податкового Кодексу України, Бюджетного Кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись                   ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію фізичних і юридичних осіб», Законом України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад», сесія міської ради  В И Р І Ш И Л А:

1. 01 січня 2020 року увійти в склад засновників КУ «Борзнянський районний трудовий архів».

2. Затвердити нову назву: Комунальна установа «Борзнянський міський трудовий архів» Борзнянської міської ради.

3. Затвердити нову редакцію Положення про комунальну установу «Борзнянський міський трудовий архів» Борзнянської міської ради                      (додаток 1).

4. Прийняти у міську комунальну власність майно, що закріплено за комунальною установою та залишити його в оперативне управління та на балансі комунальної установи «Борзнянський міський трудовий архів» Борзнянської міської ради.

5. Доручити  завідувачу комунальної установи «Борзнянський міський трудовий архів» Янушкевич І.М. провести реєстрацію комунальної установи «Борзнянський міський трудовий архів» та  здійснити реєстраційні дії  згідно вимог чинного законодавства.

6. Затвердити Програму забезпечення діяльності комунальної установи «Борзнянський міський трудовий архів» на 2020 рік» (додаток 2).

Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                               Анатолій КОЙДА