Про створення коммунального підприємства Борзнянської міської ради «Борзна - Спорт»

Дата: 08.01.2020 15:54

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 4-3-5/7

м. Борзна Про створення коммунального підприємства

Борзнянської міської ради «Борзна - Спорт»

Керуючись ст. ст. 60, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування            в Україні», статті 78 Господарського кодексу України,  сесія міської                            ради В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити юридичну особу – комунальне підприємство Борзнянської міської ради «Борзна-Спорт».

2. Затвердити Положення коммунального підприємства Борзнянської міської ради «Борзна-Спорт» (Додається).

3. Встановити, що фінансування діяльності коммунального підприємства Борзнянської міської ради «Борзна-Спорт» здійснюється в межах видатків на поповнення статутного фонду та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Доручити  Директору Комунального підприємства Борзнянської міської ради «Борзна-Спорт» здійснити реєстраційні дії згідно вимог чинного законодавства.

5. Комунальне підприємство Борзнянської міської ради «Борзна-Спорт» включити в перелік об’єктів комунальної власності Борзнянської міської ради.ї

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                       Анатолій КОЙДА