Про прийняття у міську комунальну власність дошкільного навчального закладу Прачівської сільської ради

Дата: 08.01.2020 15:54

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 4-4-5/7

Про прийняття у міську комунальну

власність дошкільного навчального

закладу Прачівської сільської ради

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», Наказу Міністерства освіти і науки України від 24.04.2003р. № 257 «Про затвердження Примірного статуту дошкільного навчального закладу»,  ст. 26 і ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. 01 січня 2020 року увійти в склад засновників Дошкільного навчального закладу  Прачівської сільської ради.

2. Затвердити нову назву: дошкільний навчальний заклад «Перлинка» Борзнянської міської ради.

3.  Затвердити Статут закладу дошкільної навчального закладу «Перлинка» Борзнянської міської ради (додається).

4. Прийняти у міську комунальну власність майно, що закріплено за дошкільним навчальним закладом  Прачівської сільської ради та передати його в оперативне управління на баланс відділу освіти Борзнянської міської ради.

5. Уповноважити директора закладу дошкільної освіти Щербині О.Ж. підписати Статут закладу дошкільної освіти «Перлинка» Борзнянської міської ради та провести державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в ЄДР відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                  Анатолій КОЙДА