Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про внесення змін до Статуту КП «Борзна - Комунальник» та затвердження його в новій редакції

Дата: 08.01.2020 15:57

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 5-5/7

Про   внесення    змін   до  Статуту

КП   «Борзна - Комунальник»    та

затвердження його в новій редакції

Заслухавши інформацію начальника КП «Борзна-Комунальник» Воропая Олександра Миколайовича, в зв’язку  з поповненням статутного капіталу комунального підприємства на суму 587500,00 (П’ятсот вісімдесят сім тисяч п’ятсот гривень), міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни  до Статуту підприємства, виклавши п. 4.1 в новій редакції: «статутний капітал (фонд) Підприємства, згідно з даними бухгалтерського обліку, становить 5375545,03 грн. (п’ять  мільйонів триста сімдесят п’ять  тисяч п’ятсот сорок п’ять грн. 03 коп.)

2. Затвердити Статут в новій редакції.

3. Уповноважити Воропая Олександра Миколайовича  - начальника КП «Борзна-Комунальник» здійснити підписання Статуту КП «Борзна– Комунальник» в новій редакції.

4. Уповноважити начальника КП «Борзна-Комунальник» Воропая О.М. здійснити заходи щодо державної реєстрації нової редакції Статуту, відповідно до чинного законодавства України.

Міський голова                                                           Анатолій КОЙДА