Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про забезпечення Програми фінансової підтримки громадської організації «Борзнянська районна спілка учасників антитерористичної операції» на 2020 рік

Дата: 08.01.2020 15:58

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 5-1-5/7

Про забезпечення Програми фінансової підтримки

громадської   організації    «Борзнянська   районна

спілка    учасників   антитерористичної    операції»

на 2020 рік

Відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 року № 3551-ХІІ, «Про соціальний                       і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов                           і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців                         і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих, керуючись                   ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської                    ради  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  Паспорт  Програми фінансової підтримки громадської організації «Борзнянська районна спілка учасників антитерористичної операції» на 2020 рік  (додаток 1).

2. Затвердити  Заходи до Програми фінансової підтримки громадської організації «Борзнянська районна спілка учасників антитерористичної операції» на 2020 рік  (додаток 2).

3. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                Анатолій КОЙДА