Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про забезпечення Програми фінансової підтримки громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів Борзнянського району Чернігівської області» на 2020 рік

Дата: 08.01.2020 15:58

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 5-2-5/7

Про забезпечення Програми фінансової підтримки

громадської організації  «Воїнів-інтернаціоналістів

Борзнянського    району    Чернігівської    області»

на 2020 рік

Відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 року № 3551-ХІІ, «Про соціальний                       і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов                           і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців                         і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих, керуючись                   ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської                    ради  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  Паспорт  Програми фінансової підтримки громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів  Борзнянського    району    Чернігівської    області» на 2020 рік  (додаток 1).

2. Затвердити  Заходи до Програми фінансової підтримки громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів  Борзнянського    району   Чернігівської    області» на 2020 рік  (додаток 2).

3. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                Анатолій КОЙДА