Про затвердження Програми «Відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Україною та Борзнянською міською радою, здійснення представницьких та

Дата: 08.01.2020 16:01

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 5-5-5/7

Про  затвердження  Програми  «Відзначення  державних,

регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних

та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Україною

та     Борзнянською       міською       радою,      здійснення

представницьких та інших заходів на 2020 рік»

Заслухавши інформацію заступника міського голови Гуменського Володимира Григоровича та відповідно до ст. 26 Закону України                     «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Україною та Борзнянською міською радою, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік» (додається).

2. Фінансування Програми здійснювати в межах видатків передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності, та з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                       Анатолій КОЙДА