Про затвердження Програми «Розвиток фізичної культури і спорту на території Борзнянської міської ради на 2020 рік».

Дата: 08.01.2020 16:07

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 5-12-5/7

Про затвердження  Програми «Розвиток

фізичної культури і спорту  на території

Борзнянської міської ради на 2020 рік».

Заслухавши інформацію заступника міського голови Гуменського Володимира Григоровича та відповідно до ст. 26 Закону України                     «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Розвиток  фізичної культури і спорту  на території Борзнянської міської ради на 2020 рік» (додається).

2. Фінансування Програми здійснювати в межах видатків передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності, та з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                       Анатолій КОЙДА