Про затвердження Програми «Розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Борзнянської міської ради на 2020 рік»

Дата: 08.01.2020 16:10

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 5-15-5/7

Про затвердження  Програми «Розвитку

житлово-комунального господарства та

благоустрою  на території Борзнянської

міської ради на 2020 рік»

Заслухавши інформацію заступника міського голови Гуменського Володимира Григоровича та відповідно до ст. 26 Закону України                     «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Борзнянської міської ради на 2020 рік» (додається).

2. Фінансування Програми здійснювати в межах видатків передбачених міським бюджетом на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності, та з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                       Анатолій КОЙДА