Про продовження та заключення договорів оренди нежилих приміщень

Дата: 08.01.2020 16:10

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                      № 7-5/7

Про продовження та заключення договорів

оренди нежилих приміщень

1. Розглянувши заяву Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області,  в особі Олени Седнівець щодо  надання в оренду нежитлового приміщення, міська  рада ВИРІШИЛА:

Надати  в оренду з  01.01.2020 року до 3-х років нежитлове приміщення,  яке знаходиться за адресою:  м. Борзна, вул. Г.Барвінок, 7, ( 2-й поверх),  загальною площею 130,9 м2,  для розміщення офісу відділу у Борзнянському районі для надання послуг з питань геодезії, картографії та кадастру  та їй підпорядковане.

2. Розглянувши звернення директора Борзнянського територіального центру соціального обслуговування Федченко Ганни Василівни щодо продовження терміну договору оренди нежитлового приміщення, міська                 рада ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди з 01.01.2020 року до 3-х років  нежитлового приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. Семена Палія, 14 для надання соціальних послуг:  стаціонарного догляду та постійного проживання громадян похилого віку та інвалідів.

Встановити орендну плату в розмірі 1 гривня на рік.

3. Розглянувши  заяву приватного підприємця Коротич Тамари Андріївни щодо  продовження договору оренди нежилого приміщення, міська  рада ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди з 01.01.2020 року до 3-х років нежилого приміщення , яке знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. П.Куліша, 90,  загальною площею 91,5 м2,  для торгівлі.

4. Розглянувши  заяву приватного підприємця Кроль Любові Іванівни  щодо  продовження терміну договору оренди нежилого приміщення,  міська  рада ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди  з 01.01.2020 року до 3-х років нежилого приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. Г.Барвінок, 48,   загальною площею 35 м2 , для торгівлі.

5. Розглянувши  клопотання приватного підприємства «Землемір»,  в особі Пєшкова Олександра  Володимировича щодо  надання в оренду нежилого приміщення,  міська  рада ВИРІШИЛА:

Надати  в оренду з  01.01.2020 року до 3-х років нежиле приміщення,  яке знаходиться за адресою:  м. Борзна, вул. Г.Барвінок, 7, ( 2-й поверх),  загальною площею 24 м2,  для діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

6. Розглянувши  заяву фізичної особи підприємця Марченка Андрія Петровича  щодо  надання в оренду нежилого приміщення, міська  рада ВИРІШИЛА:

Надати  в оренду з  01.01.2020 року до 3-х років нежиле приміщення,  яке знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. Г.Барвінок, 7, ( 2-й поверх),  загальною площею 19,9 м2,  для діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

7. Розглянувши  заяву адвоката Биковця Віктора Володимировича  щодо  надання в оренду нежилого приміщення, міська  рада ВИРІШИЛА:

Надати  в оренду з  01.01.2020 року до 3-х років нежиле приміщення,  яке знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. Г.Барвінок, 7, ( 2-й поверх),  загальною площею 12,8 м2,  для заняття адвокатською діяльністю.

8. Розглянувши  заяву приватного підприємства «Бюро технічного контролю будівництва»  щодо  продовження терміну договору оренди нежилого приміщення,  міська  рада ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди  з 01.01.2020 року до 3-х років нежилого приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Борзна,                           вул. Ганни Барвінок, 7-а,    загальною площею 26,8 м2 , для діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування  цих сферах.

9. Розглянувши  заяву приватного підприємця Саркісян Наталії Григорівни  щодо  продовження терміну договору оренди нежилого приміщення,  міська  рада ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди  з 01.01.2020 року до 3-х років нежилого приміщення, яке знаходиться за адресою: с. Кинашівка,                           вул. Сагайдачного, 22,    загальною площею 35,25 м2 , для торгівлі.

Міський голова                                                      Анатолій КОЙДА