A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі в оренду із земель комунальної власності

Дата: 08.01.2020 16:20
Кількість переглядів: 62

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

 

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 8-3-5/7

           м. Борзна

 

Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної

документації із землеустрою  щодо встановлення

(відновлення)   меж   земельних  ділянок в натурі

(на місцевості)  для передачі  в оренду  із  земель

комунальної власності

 

          Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянину Залозному Віктору Володимировичу, проживає в  м. Борзна, вул. Робітнича, 7, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться за адресою м.Борзна, вул. Незалежності, 7-б, гараж №1, орієнтовною площею 0,01 га із земель комунальної власності.

 

 

     2. Надати дозвіл громадянину Блосі Віталію Миколайовичу, проживає в  м. Борзна, вул. А. Олійника, 54-а, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою  м. Борзна, вул. А. Олійника, 56, орієнтовною площею 0,10  га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою  м. Борзна, вул. А. Олійника, 56, орієнтовною площею 0,06  га із земель комунальної власності.

   

 

              Міський голова                                            Анатолій КОЙДА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень