Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою

Дата: 08.01.2020 16:28

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 8-7-5/7

Про   відмову  у   наданні  дозволу

на розробку проекту землеустрою

Розглянувши подані заяви, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, статтi 26 Закону України “Про мiсцеве самоврядування в Українi” міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити гр. Деркачу Данилу Сергійовичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, яка розташована на території Борзнянської міської ради в урочищі «За хлібзаводом», оскільки земельна ділянка розташована за межами населеного пункту та не належить до земель комунальної власності.

1. Відмовити гр. Мотько Наталії Сергіївні у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, яка розташована на території Борзнянської міської ради в урочищі «За хлібзаводом», оскільки земельна ділянка розташована за межами населеного пункту та не належить до земель комунальної власності.

1. Відмовити гр. Мусі Миколі Івановичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, яка розташована на території Борзнянської міської ради в урочищі «За хлібзаводом», оскільки земельна ділянка розташована за межами населеного пункту та не належить до земель комунальної власності.

Міський голова                                            Анатолій КОЙДА