Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які можуть бути передані у власність шляхом продажу на неконкурентних засадах у 2020 році

Дата: 08.01.2020 16:29

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 8-8-5/7

Про включення земельної ділянки до переліку земельних

ділянок    несільськогосподарського    призначення,    які

можуть  бути  передані  у  власність  шляхом продажу на

неконкурентних засадах у 2020 році

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 80, 81, 82, 125, 128, п. 2 ст. 134 Земельного кодексу України,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Включити до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю фізичних та юридичних осіб, які розташовані на території Борзнянської міської ради (землі житлової та громадської забудови), які можуть бути передані у власність шляхом продажу на неконкурентних засадах:

- земельну ділянку комунальної власності за адресою  с. Оленівка,                       вул. Шевченка, 85, площею 0,0400 га, кадастровий номер 7420884400:01:001:0487, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка перебуває в оренді у гр. Петренка Юрія Миколайовича.

- земельну ділянку комунальної власності за адресою м. Борзна, вул. Героїв Чорнобиля,  45-А, площею 0,06 га, кадастровий номер 7420810100:01:031:0014, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка перебуває в оренді у ПП «Алєкс» в особі директора Лободи Г.М.

2. Оголосити конкурс з визначення виконавця робіт із проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Міський голова                                                    Анатолій КОЙДА