Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 08.01.2020 16:30

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                   № 8-9-5/7

Про  надання  дозволу  на  розроблення

проекту  землеустрою  щодо  відведення

земельної ділянки в оренду

Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 22, 23, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі»,                        ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні" міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл СТОВ «Авангард»в особі голови Проскури Миколи Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду за цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 0,35 га із                    земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                       вул. Київська, 75.

2. Надати дозвіл СТОВ «Авангард»в особі голови Проскури Миколи Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду за цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 3,20 га із земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                        вул. Х. Алчевської, № 51, № 51-а.

3. Надати дозвіл СТОВ «Авангард» в особі голови Проскури Миколи Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду за цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 14,0 га із                    земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                       вул. Київська, 75.

4. Надати дозвіл СТОВ «Авангард» в особі голови Проскури Миколи Миколайовича на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду за цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 5,50 га із земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                       вул. Пушкіна, № 21 а - г, № 40-б.

Міський голова                                                  Анатолій КОЙДА