Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 08.01.2020 16:31

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-10-5/7

Про  надання  дозволу  на  розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 38, 39, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі»,                        ст. 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл ПП «Алєкс» в особі директора Лободи Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду за цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Чорнобиля, 45-А.

Міський голова                                                             Анатолій КОЙДА