Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) та передачу в оренду

Дата: 08.01.2020 16:31

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-11-5/7

Про  затвердження   технічної   документації  із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)

невитребуваних  земельних  часток   (паїв)   та

передачу в оренду

Розглянувши клопотання ТОВ «Борзнянський райагрохім», керуючись ЗУ «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ЗУ «Про оренду землі», Земельним кодексом України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) для надання в оренду ТОВ «Борзнянський райагрохім» загальною площею 1,1701 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишньої колективної власності КСП «Котовського» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області, кадастрові номери:

7420810100:09:000:1333 – площа 1,1701 га

1.2. Передати в оренду ТОВ «Борзнянський райагрохім» невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 1,1701 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишньої колективної власності КСП «Котовського» та встановити розмір орендної плати 12% від нормативної грошової оцінки земель.

Міський голова                                                    Анатолій КОЙДА