Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про затвердження детального плану території

Дата: 08.01.2020 16:32

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-12-5/7

Про затвердження детального

плану території

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Виконавчому комітету Борзнянської міської ради детальний плану території частини вул. Пушкіна під будівництво овочесховища в м. Борзна, Борзнянського району Чернігівської області                         (в межах населеного пункту).

2. Зобов'язати ТОВ «Агроінвест-Натуральні продукти» встановити огорожу зі сторони при берегової зони річки Борзенки.

Міський голова                                                      Анатолій КОЙДА