A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність громадянам із земель комунальної власності

Дата: 08.01.2020 16:33
Кількість переглядів: 98

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

 

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-13-5/7

           м. Борзна

 

Про    надання     дозволу    на     виготовлення

технічної   документації   щодо   встановлення

(відновлення)  меж земельних ділянок в натурі

(на  місцевості)   для    передачі    у    власність

громадянам  із земель комунальної власності

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 12, 22, 38, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянці Тарасенко Світлані Іванівні, проживає в                       м.Борзна, вул. П. Куліша, 72-б кв.15, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, 2 пров. Семена Палія, 13, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності;

    -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м.Борзна, 2 пров. Семена Палія, 13, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності

      2. Надати дозвіл громадянці Удовик  Наталії Анатоліївні, проживає в                       м. Борзна, вул. Семена Палія, 85 , на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 85, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності.

      3. Надати дозвіл громадянці Кононенко Любові Іванівні, проживає в                       с. Кинашівка, вул. Берегова, 22, кв.2 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Берегова, 22, кв.2, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

         4. Надати дозвіл громадянину Сакун Миколі Івановичу, проживає в м.Борзна, вул. П. Куліша, 44-М, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресоюм.Борзна, вул. П. Куліша, 44-М, орієнтовною площею 0,05 га із земель комунальної власності.

         5. Надати дозвіл громадянці Донченко Людмилі Миколаївні, проживає в                       с. Кинашівка, вул.Ранкова,1, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова,1, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

           6. Надати дозвіл громадянам Терех Світлані Тихонівні, Терех Олександру Миколайовичу, проживають в м.Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 54-а, Єфіменко Наталії Миколаївні, проживає в м. Борзна, вул. П. Забіли, 17-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну часткову власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м.Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 54-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м.Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 54-а, орієнтовною площею 0,03 га із земель комунальної власності.

         7. Надати дозвіл громадянину  Ткаченку Олександру  Яковлевичу, проживає в м. Борзна, вул. 40 років Перемоги, 43, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. 40 років Перемоги, 43, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

          8. Надати дозвіл громадянину Ковтуну Григорію Павловичу, проживає в      м. Борзна, вул. 8 Березня, 6, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. 8 Березня, 6, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. 8 Березня, 6, орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності.

          9. Надати дозвіл громадянину Ткаченку Володимиру Олександровичу, проживає в м. Борзна, вул. Квітнева, 42, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Квітнева, 42, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

          10. Надати дозвіл громадянину Блосі Віталію Миколайовичу, проживає в м. Борзна, вул. А. Олійника, 54-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А.Олійника,               54-а, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

          11. Надати дозвіл громадянці Ганіч Валентині Сергіївні, проживає в                   с. Оленівка, вул. Польова, 52, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Польова, 52, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Польова, 52, орієнтовною площею 0,75 га із земель комунальної власності.

          12. Надати дозвіл громадянці Чеканіний Оксані Валентинівні, проживає                 в м. Борзна, вул. Гагаріна, 49, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Гагаріна, 49, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

         13. Надати дозвіл громадянці  Кабалик Людмилі Олександрівні, проживає в м. Борзна, вул. Робітнича, 58, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Робітнича, 58, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Робітнича, 58, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності.

         14. Надати дозвіл громадянину Михайленко Миколі Миколайовичу, проживає в м. Борзна, вул. Київська, 47, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Київська, 47, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Київська, 47, орієнтовною площею 0,03 га із земель комунальної власності.

         15. Надати дозвіл громадянину Зуєнок Василю Павловичу, проживає в                м. Борзна, вул. Гагаріна, 35, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Гагаріна, 35, орієнтовною площею 0,08 га із земель комунальної власності.

         16. Надати дозвіл громадянам Дворник Надії Леонідівні, проживає в                   м. Борзна, вул. Володимирська, 2-в, та Сутченко Миколі Леонідовичу, Сутченко Любові Миколаївні, проживають в м. Борзна, вул. Миру,20,на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну часткову власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Польова, 5, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Польова, 5, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

         17. Надати дозвіл громадянці Хрей Ганні Григорівні, проживає в                                 м. Борзна, вул. Партизанська, 8, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Партизанська, 8, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Партизанська, 8, орієнтовною площею 0,14 га із земель комунальної власності.

         17.1. При виготовленні технічної документації із землеустрою з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і
засмічення та збереження їх водності вздовж річки
врахувати прибережну захисну смугу по берегу  річки  та
навколо водойми уздовж урізу води шириною - 25 метрів.

     18. Надати дозвіл громадянину Деркачу Миколі Івановичу, проживає в                                 с. Кинашівка, вул. Зої Космодем'янської, 42, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Зої Космодем'янської, 42,  орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

          19. Надати дозвіл громадянину Бець Володимиру Кириловичу, проживає                в с. Новосілки, вул. Садова, 5-а,кв. 28, Києво-Святошинський р-н на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, пров. Х. Алчевської, 16,  орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

          20. Надати дозвіл громадянину Підсосонному Миколі Вікторовичу, проживає в м. Ніжин, вул. Г. Мазепи,71, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова, 55,  орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова, 55, орієнтовною площею 0,36 га із земель комунальної власності.

          21. Надати дозвіл громадянці Черненко Олександрі Володимирівні, проживає в м. Борзна, вул. Мічуріна, 27, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Мічуріна, 27,  орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Мічуріна, 27, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

         22. Надати дозвіл громадянину Горбач Олександру Миколайовичу, проживає в с. Кинашівка, вул. Ранкова, 3, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова, 3,  орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова, 3, орієнтовною площею 0,12 га із земель комунальної власності.

         23. Надати дозвіл громадянину Горбонос Михайлу Івановичу, проживає                 в с. Адамівка, вул. Коцюбинського, 38, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Адамівка,                                                вул. Коцюбинського, 38,  орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Адамівка, вул. Коцюбинського, 38, орієнтовною площею 0,23 га із земель комунальної власності.

    

     24. Надати дозвіл громадянці  Хоменко Лідії Яківні, проживає в                             с. Адамівка, вул. Новорічна, 5, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Адамівка, вул. Новорічна, 5,  орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Адамівка, вул. Новорічна, 5, орієнтовною площею 0,34 га із земель комунальної власності.

         25. Надати дозвіл громадянину Котляренку Григорію Григоровичу, проживає в м. Борзна, вул. Міжнародна, 88-Д, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Міжнародна,               88-д, орієнтовною площею 0,04 га із земель комунальної власності.

     25.1 При виготовленні технічної документації із землеустрою з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річки врахувати прибережну захисну смугу по берегу  річки  та навколо водойми уздовж урізу води шириною - 25 метрів.

     26. Надати дозвіл громадянину  Брязкалу  Миколі Миколайовичу, проживає в м. Борзна, вул. Польова, 16, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Польова, 16, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Польова, 16, орієнтовною площею 0,28 га із земель комунальної власності.

         27. Надати дозвіл громадянам Зайко Валентині Дмитрівні та Зайко Олександру Миколайовичу, проживають в м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 60, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну  часткову власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 60, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 60, орієнтовною площею 0,28 га із земель комунальної власності.

         28. Надати дозвіл громадянці Коваленко Надії Микитівні, проживає в               м. Борзна, вул. Берегова, 12, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Берегова, 12, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Берегова, 12, орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності.

    

29. Надати дозвіл громадянину Безлюдному Юрію Івановичу, проживає                в с. Оленівка, вул. Гайова, 89,на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Гайова, 89, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Гайова, 89, орієнтовною площею 0,20 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,18 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,18 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

         30. Надати дозвіл громадянці Мохно Оксані Миколаївні, проживає в                      с. Оленівка, вул. Дружби, 5, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Дружби, 5, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Дружби, 5, орієнтовною площею 0,13 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,35 га із земель комунальної власності.

         31. Надати дозвіл громадянці Болобан Людмилі Андріївні, проживає в                    с. Оленівка, пров. Садовий, 1, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, пров. Садовий, 1, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, пров. Садовий, 1, орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,30 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,16 га із земель комунальної власності.

    

     32. Надати дозвіл громадянці Кебелеш Олені Миколаївні, проживає                   в с. Оленівка, вул. Козацька, 36,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Вокзальна, 13, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Вокзальна, 13, орієнтовною площею 0,20 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,28 га із земель комунальної власності.

    

     33. Надати дозвіл громадянину Лутченко Ігорю Михайловичу, проживає                  в с. Оленівка, вул. Шевченка, 35, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Шевченка, 35, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Шевченка, 35, орієнтовною площею 0,62 га із земель комунальної власності.

    

     34. Надати дозвіл громадянину Цап Миколі Михайловичу, проживає в                  м. Борзна, вул. Міжнародна, 84-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Міжнародна,                 84-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Міжнародна, 84-а, орієнтовною площею 0,09 га із земель комунальної власності.

    

     35. Надати дозвіл громадянці Цап Валентині Григорівні, проживає в                     м. Борзна, вул. Міжнародна, 84-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 32, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

        36. Надати дозвіл громадянину Бреусу Василю Миколайовичу, проживає   в м. Борзна, вул. Ганни Барвінок, 32 кв.2, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, м. Борзна, вул. Ганни Барвінок, 36, орієнтовною площею 0,04 га із земель комунальної власності.

   

     37. Надати дозвіл громадянці Третяк Ірині Вікторівні, проживає в                            м. Борзна, вул. Покровська, 86 кв.1, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Покровська, 86 кв.1, орієнтовною площею 0,05га із земель комунальної власності.

        38. Надати дозвіл громадянину Локтю Дмитру Петровичу, проживає в                м. Борзна, вул. А. Олійника, 59, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А. Олійника,83, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А. Олійника,83, орієнтовною площею 0,79га із земель комунальної власності.

        39. Надати дозвіл громадянину Конобась В'ячеславу Віталійовичу, проживає в м. Київ, вул. Симиренків, 7-а кв. 48 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Мічуріна, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

   

     40. Надати дозвіл громадянину Іванову Денису Юрійовичу, проживає                             в м. Дружківка, вул. Островського, 180 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Гайова, 68, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Гайова, 68, орієнтовною площею 0,35 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,31 га із земель комунальної власності.

   

     41. Надати дозвіл громадянину Грицаю Віктору Володимировичу, проживає в с. Оленівка, вул. Козацька, 50 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою  с. Оленівка, вул. Козацька, 50, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Козацька, 50, орієнтовною площею 0,58 га із земель комунальної власності.

   

     42. Надати дозвіл громадянину Дзюбі Василю Григоровичу, проживає                           в с. Оленівка, вул. Новікова, 7, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Новікова, 7, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Новікова, 7, орієнтовною площею 0,37 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,50 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

   

     43. Надати дозвіл громадянці Гузій Олені Володимирівні, проживає в                         с. Оленівка, вул. Щорса, 7 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Білозерського, 7, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Білозерського, 7, орієнтовною площею  0,35 га із земель комунальної власності.

   

     44. Надати дозвіл громадянці Грицай Людмилі Анатоліївні, проживає                      в с. Оленівка, вул. Козацька, 50 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Козацька, орієнтовною площею  0,24 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,23 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,30 га із земель комунальної власності.

   

     45. Надати дозвіл громадянці Черненко Катерині Петрівні, проживає                        в с. Оленівка, вул. Квашівка, 5 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Кірова, орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності.

   

     46. Надати дозвіл громадянці Дзюбі Вірі Михайлівні, проживає в                 с. Оленівка, вул. Щорса, 48 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою  с. Оленівка, вул. Білозерського, 48, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Білозерського, 48, орієнтовною площею  0,90 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,55 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,55 га із земель комунальної власності.

     

     47. Надати дозвіл громадянці Дзюбі Валентині Іванівні, проживає в                 с. Оленівка, вул. Вокзальна, 15 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,24 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,16 га із земель комунальної власності.

         48. Надати дозвіл громадянці Дзюбі Тетяні Василівні, проживає в                 с. Оленівка, вул. Садова, 11 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Садова, 11, орієнтовною площею 0,65 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Садова, 11, орієнтовною площею 0,30 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Садова, 11, орієнтовною площею 0,20 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Садова, 11, орієнтовною площею  0,65 га із земель комунальної власності.

    

     49. Надати дозвіл громадянці Демиденко Наталії Михайлівні, проживає                 в с. Оленівка, вул. Поліська, 19 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 1,70 га із земель комунальної власності.

    

     50. Надати дозвіл громадянці Мохно Наталії Дмитрівні, проживає                           в с. Оленівка, вул. Лесі Українки, 12, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Перемоги, 20, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Оленівка, вул. Перемоги, 20, орієнтовною площею 0,95 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території с. Оленівка, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

    

 

 

          Міський голова                                                             Анатолій КОЙДА

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень