Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення

Дата: 08.01.2020 16:44

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-14-5/7

Про  надання  дозволу  на  розроблення

проекту  землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки  в  оренду  зі  зміною

цільового призначення

Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 18, 19, 20, 38, 39, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про                         оренду землі»,  ст. 50 Закону України «Про землеустрій», міська                                    рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Куделі Миколі Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  зі зміною цільового призначення  з – для іншого сільськогосподарського призначення  на – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,04 га із земель комунальної власності, яка знаходиться за адресою        м. Борзна, пров. Міжнародний, 10.

Міський голова                                            Анатолій КОЙДА