Про надання дозволу на виготовлення детального плану території

Дата: 08.01.2020 16:45

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-15-5/7

Про надання дозволу на виготовлення

детального плану території

Відповідно до ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Борзнянській міській раді на розроблення детального плану території частини пров. Міжнародний для реконструкції бувшої їдальні під магазин продовольчих та промислових товарів м. Борзна, Борзнянського району, Чернігівської області (в межах населеного пункту).

2. Секретарю міської ради Дорош Л.М. забезпечити оприлюднення даного рішення в газеті «Вісті Борзнянщини» та на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова                                                     Анатолій КОЙДА