Про розгляд заяви ПСК «Автоколона»

Дата: 08.01.2020 16:46

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-16-5/7

Про розгляд заяви

ПСК «Автоколона»

Розглянувши подану заяву ПСК «Автоколона», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 92, 148-1,  п. 6 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 13 Конституції України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл ПСК «Автоколона» в особі директора Грицик Л.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням - Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, площею 1,1170 га,      що знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Незалежності, 124.

Міський голова                                                   Анатолій КОЙДА