Про розгляд клопотання ТОВ «Агро-Регіон Борзна»

Дата: 08.01.2020 16:46

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-17-5/7

Про   розгляд   клопотання

ТОВ «Агро-Регіон Борзна»

Розглянувши клопотання ТОВ «Агро-Регіон Борзна» керуючись Законом України «Про оренду землі», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Відповідно до рішення позачергової  27 сесії  7 скликання від 14.02.2019 року встановлена ставка орендної плати у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Борзнянської міської ради та передані в оренду фермерським господарствам.

2. Відповідно до ст. 7 Закону України «Про оренду землі» та                            ст. 120 Земельного кодексу України доцільно укласти новий договір оренди землі з ТОВ «Агро-Регіон Борзна», як з власником нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці за адресою с. Оленівка, вул. Шевченка, 37 (кадастровий номер 7420884400:01:001:0155).

Міський голова                                                     Анатолій КОЙДА