Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай)

Дата: 08.01.2020 16:47

п’ятої   сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                 № 8-18-5/7

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі

(на місцевості) на земельну частку (пай)

Відповідно до заяв громадян, до ст. 12, 22, 81, 87, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про порядок виділення і натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паю)»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Болобану Станіславу Івановичу, який проживає за адресою с. Мала Загорівка, вул. 1 Березня, 19,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Червоних Партизан» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 5,24 га, в тому числі: рілля 4,12 га (пай № 537 ), кормові угіддя 1,12 га (пай                 № 185) для ведення особистого селянського господарства.

2. Надати дозвіл гр. Гордієнку Борису Васильовичу, який проживає за адресою с. Сиволож, вул. Гоголя, 62,  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Червоних Партизан» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району  Чернігівської області загальною площею 3,27 га, в тому числі: рілля  2,61 га (пай № 76 ), кормові угіддя 0,66 га (пай № 368) для ведення особистого селянського господарства.

Міський голова                                                    Анатолій КОЙДА