Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про надання в оренду приміщення церковній громаді Помісної Православної церкви України с. Оленівка

Дата: 09.01.2020 14:34

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                    № 10-5/7

Про надання в оренду приміщення

церковній громаді Помісної

Православної церкви України

с. Оленівка

Розглянувши заяву  парафіян церковної громади Помісної Церкви України  с. Оленівка щодо надання в оренду нежитлового приміщення колишнього міжшкільного комбінату за адресою с. Оленівка,                                    вул. Шевченка, 93-А, загальною площею 437 м. кв.,  керуючись  статтею  26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                              рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Надати в користування з 01 січня 2020 року терміном до 3-х років  церковній громаді Помісної  Православної церкви України (нині  Свято-Вознесенська церква), нежиле приміщення колишнього міжшкільного   комбінату за адресою с. Оленівка, вул. Шевченка, 93-А, загальною площею 437 м. кв., яка є комунальною власністю територіальної громади Оленівської сільської ради, для церковних потреб.

2. Встановити орендну плату за нежитлове приміщення з господарськими будівлями в розмірі 1 (одна) гривня на рік.

Міський голова                                                   Анатолій  КОЙДА