Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про прийняття в комунальну власність майна БРОФСТ «Колос»

Дата: 09.01.2020 15:19

п’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 грудня 2019 року                                                                                                № 11-2-5/7

Про прийняття в комунальну

власність  майна БРОФСТ «Колос»

Заслухавши та обговоривши звернення Борзнянської районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» щодо прийняття їх  в комунальну власність Борзнянської міської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                                       рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити комісію по прийому майна БРОФСТ «Колос»  в комунальну власність  Борзнянської міської ради  в складі:

Галаган В.А.- голова БРО ФСТ «Колос»;

Бура О.В.- головний бухгалтер БРОФСТ «Колос»;

Гуменський В.Г. - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Зінченко Л.В. - головний спеціаліст-бухгалтер Борзнянської міської ради.

2. Прийняти районний стадіон «Колос» з будівлями та спортивними  майданчиками на баланс Борзнянської міської ради для подальшого його утримання.

Міський голова                                                   Анатолій  КОЙДА