Рішення 7 сесії 7 скликання від 16. 03.2020 року "Про надання дозволу на виготовлення детального плану території"

Дата: 23.03.2020 14:16

сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 16 березня 2020 року                                                                                            № 8-2-7/7

Про надання дозволу на виготовлення

детального плану території

Відповідно до ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Борзнянській міській раді на розроблення детального      плану території частини вул. Міжнародної для реконструкції нежитлового приміщення під двохквартирний житловий будинок зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул. Міжнародній, 34 в м. Борзна, Борзнянського району, Чернігівської області (в межах населеного пункту).

2. Секретарю міської ради Дорош Л.М. забезпечити оприлюднення даного рішення в газеті «Вісті Борзнянщини» та на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова                                                      Анатолій КОЙДА