A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

Закінчення опалювального періоду

Дата: 08.04.2020 11:45
Кількість переглядів: 41

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  06 квітня 2020 року                                                                                                                                      21                     

           м. Борзна

 

 

Про закінчення опалювального  періоду

 

Відповідно  до вимог  Законів  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету  Міністрів України від 21.07.2005  № 630 «Про  затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», зважаючи на зростання температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв:

 

  1. Виробничому підприємству теплових мереж «Борзнатеплокомуненерго» міської ради припинити подачу теплової енергії  закладам бюджетної сфери та іншим категоріям споживачів з 07 квітня 2020 року.   

 

     2. Секретарю міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження  на офіційному  веб-сайті Борзнянської міської ради.

 

 

         Міський голова                                                          Анатолій КОЙДА

        

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень