Закінчення опалювального періоду

Дата: 08.04.2020 11:45

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  06 квітня 2020 року                                                                                                                                      21

Про закінчення опалювального  періоду

Відповідно  до вимог  Законів  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету  Міністрів України від 21.07.2005  № 630 «Про  затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», зважаючи на зростання температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв:

1. Виробничому підприємству теплових мереж «Борзнатеплокомуненерго» міської ради припинити подачу теплової енергії  закладам бюджетної сфери та іншим категоріям споживачів з 07 квітня 2020 року.

2. Секретарю міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження  на офіційному  веб-сайті Борзнянської міської ради.

Міський голова                                                          Анатолій КОЙДА